MIL MIL PLACENTA ACTIV AMPUŁKI 12x6ml

  • Dodaj recenzję:
  • PLACENTA 1
  • Producent: PLACENTA
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
 
Kuracja przeciw wypadaniu włosów 12x6ml
   KLIIKNIJ!!!

Próbujesz wszystkiego na zagęszczenie włosów, ale bez większych efektów? Placenta Activ Mil Mil to cudowny – tak, właśnie cudowny – sposób na pobudzenie cebulek do wzrostu i wzmocnienie pasm. Pomoże Ci odzyskać pełną życia, bujną fryzurę, szczególnie wtedy, gdy Twoje włosy są zmęczone, osłabione zabiegami chemicznymi i wpływem środowiska, kiedy zależy Ci na ich szybkim wzroście i wzmocnieniu. Sprawdza się także w przypadku zakoli u mężczyzn – jeżeli zaczniesz działać od razu, kiedy je zauważysz, utrata włosów nie będzie trwała. Preparat na nowo aktywizuje mieszki włosowe, sprawiając, że w miejscach przerzedzonych z powrotem odrastają nowe włosy. Z czasem, w miarę wzrostu, stają się zauważalnie mocniejsze, elastyczne i lśniące na grubośc

REZULTAT:

Placenta zatrzymuje wypadanie włosów i pobudza ich wzrost, sprawiając, że rosną one szybciej, są mocne i zdrowe, także w miejscach, gdzie nastąpiło niedawno przerzedzenie, cebulki włosowe znów stają się aktywne.

SPOSÓB UŻYCIA:

Po umyciu włosów łagodnym szamponem, podziel je na sekcje i rozprowadź zawartość ampułki na skórze głowy. Wykonaj 10-minutowy masaż opuszkami palców. Lekkie zaczerwienienie i odczuwalne ciepło to normalna reakcja, świadczy o tym, że skóra wchłania aktywne składniki. Stosuj 3 ampułki tygodniowo, następnie 2. Pełna kuracja to 12 ampułek. Następnie możesz stosować Placentę Mil Mil raz w tygodniu dla potrzymania efektu.